ХОР «ANIMA» НА ЗВІТНОМУ КОНЦЕРТІ ФММ

Відлунав звітний концерт факультету музичного мистецтва КНУКіМ, присвячений 50-річчю університету і факультету! Починаємо ділитися з вами відеофрагментами виступів провідних мистецьких колективів ФММ у Будинку звукозапису українського радіо. Якуб Неске, «Mironczarnia», - цей твір у виконанні академічного хору «ANIMA» КНУКіМ буквально приголомшив аудиторію. Пропонуємо і вам насолодитися надзвичайним виконанням і майстерністю диригента – художнього керівника і головного диригента хору – заслуженої артистки України Наталії Кречко.