ЛІТНЯ СЕСІЯ: СТАРТ!

На факультеті музичного мистецтва розпочався літній марафон заліків і іспитів за ІІ-й семестр (1-й курс), ІУ-й семестр (2-й курс), УІ-й семестр (3-й курс) і УІІІ-й семестр (4-й курс). Магістри 1-го року навчання зовсім скоро також приєднаються до заліково-екзаменаційної літньої пригоди 2019-го року!

Особливістю цієї сесії є активне долучення комп’ютерних технологій до проведення заліків і іспитів з лекційно-теоретичних дисциплін, що надзвичайно прискорює увесь процес оцінювання знань студентів і зменшує час складання іспиту чи заліку. А також стимулює студентів до ґрунтовної підготовки до точки контролю, адже система складання іспиту чи заліку за допомогою комп’ютерних технологій мінімалізує можливості студентів до використання шпаргалок і списування, а отже – дає більш-менш об’єктивну оцінку знанням студентів з тієї чи іншої дисципліни.

Дорогі студенти – музиканти КНУКіМ! Сесійний марафон – літо – 2019 розпочато! Успіхів! Ми віримо у ваші таланти і вдачу, а також – у знання! Люблячий вас усіх – Деканат ФММ КНУКіМ.