НА МАЙСТЕР-КЛАСІ НІМЕЦЬКИХ ФОЛЬКОРИСТІВ

В рамках вивчення дисципліни «Історія та теорія народно-музичної виконавської традиції» студенти – фольклористи 1-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ відвідали майстер-клас з традиційних танців Германії.

Гурт «Isartaler Gau» з Мюнхена, що презентує самобутні танцювальні традиції Баварії, провів зустріч із усіма охочими в Центрі українського фольклору та етнографії КНУ ім. Т. Шевченка, першокурсники – фольклористи КНУКіМ із задоволенням занурилися у етнохореологічну традицію німецького народу.

Приємно, що німецькі гості не лише демонстрували традиційні танці, але й співали баварських пісень, а також охоче спілкувалися із кнукімівцями і із задоволенням фотографувалися. На згадку про чудовий майстер-клас і можливість зануритися у традиційну культуру Німеччини залишилися яскраві фото!