ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТ «СТОРІНКАМИ ОПЕР»

29 травня о 14.30 студенти спеціалізації «академічне хорове мистецтво» запрошують на традиційний звітний концерт «Сторінками опер»! В програмі концерту:

1) Вольфганг Амадей Моцарт, арія Фігаро з опери «Весілля Фігаро». Виконує: Артур Кошаєв. Концертмейстер: Наталія Комаренко.

2) Вольфганг Амадей Моцарт, арія Керубіно з опери «Весілля Фігаро». Виконує: Дарина Ярмоленко. Концертмейстер: Ірина Мельниченко.

3) Вольфганг Амадей Моцарт, дует Сюзанни і Фігаро з опери «Весілля Фігаро». Виконують: Катерина Черепова та Ісус Чорній. Концертмейстер: Ірина Мельниченко.

4) Вольфганг Амадей Моцарт, арія Дорабелли з опери «Так поступають всі…» Виконує: Альона Присяжнюк. Концертмейстер: Ірина Мельниченко.

5) Вольфганг Амадей Моцарт, арія Паміни з опери «Чарівна Флейта». Виконує: Любов Микоць. Концертмейстр: Ірина Мельниченко.

6) Вольфганг Амадей Моцарт, арія Лепорелло з опери «Дон Жуан». Виконує: Андрій Дяченко, концертмейстер: Наталія Комаренко.

7) Вольфганг Амадей Моцарт, дует Дон Жуана та Церліни з опери «Дон Жуан». Виконують: Юліанна Цулун та Ісус Чорній, концертмейстер: Ірина Мельниченко.

8) Джузеппе Верді, аріозо Джильди з опери «Ріголетто». Виконує: Катерина Іващик, концертмейстер: Наталія Комаренко.

9) Антон Рубінштейн, романс Демона з опери «Демон». Виконує: Денис Хоменко, концертмейстер: Наталія Комаренко.

10) Анатоль Вахнянин, арія Одарки з опери «Купало». Виконує: Юлія Лиман, концертмейстер: Наталія Комаренко.

11) Антон Рубінштейн, «Епіталама» з опери «Нерон». Виконує: Владислав Гловацький, концертмейстер: Наталія Комаренко.

12) Семен Гулак- Артемовський, романс Оксани з опери «Запорожець за Дунаєм». Виконує: Яна Буланова, концертмейстер: Ірина Мельниченко.

13) Костянтин Данькевич, арія Кривоноса «Не розповів нічого» з опери «Богдан Хмельницький». Виконує: Остап Годлевський, концертмейстер: Наталія Комаренко.

14) Джузеппе Верді, сцена Ісмаеля з хором з опери «Набукко». Виконує: чоловіча група академічного хору студентів КНУКіМ «ANIMA», соліст: Ярослав Комарніцький; диригує: Таміла Романенко, концертмейстер: Андрій Бондаренко.

15) Сергей Рахманінов, фінал з опери «Алеко». Виконує: академічний хор студентів КНУКіМ «ANIMA», солісти: Земфіра – Анастасія Гутнік, Молодий Циган - Владислав Лозін, Алеко – Олександр Кравчук, Старий Циган - Дмитро Мелещенко, Стара Циганка - Дар’я Безверха; диригує: Світлана Новачук, концертмейстер: Андрій Бондаренко.

16) Петр Чайковскій, «сцена Вальса в Ларінском балу» з опери «Євгеній Онєгін». Виконує: академічний хор студентів КНУКіМ «ANIMA». Солісти: Лєнский – Владислав Лозін, Онєгін – Олександр Кравчук, Тріфон Петровіч – Владислав Гловацький; диригує: Юлія Куслива. Концертмейстер: Андрій Бондаренко