МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ УЧАСНИКІВ ФЕСТИВАЛЮ

В рамках Всеукраїнського хорового фестивалю «Пісня над Дніпром» імені А. Авдієвського відбувся семінар – майстер - класу доцента КНУКІМ, художнього керівника та головного диригента Українського народного хору імені Станіслава Павлюченка, кандидата мистецтвознавства Олени Михайлівни Скопцової.

В семінарі на базі народного хору КНУКіМ взяли участь керівники колективів - учасників фестивалю хорового мистецтва, організований захід був за ініціативи Київського міського центру народної творчості та культосвітньої роботи.

В рамках майстер-класу – відкритого заняття Олена Михайлівна детально ознайомила гостей із методиками репетиційної роботи із студентським народним хором, розкрила принципи підбору навчального репертуару, а також особливо підкреслила тему необхідності посилення ролі самостійної роботи учасників колективу над хоровим репертуаром. Демонстрація творів у виконанні народного хору КНУКіМ стала яскравою ілюстрацією до викладеного Оленою Михайлівною теоретичного матеріалу.