ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ – БАНДУРИСТІВ!

Вітаємо наших талановитих студенток Світлану Вербещук та Ольгу Вербещук – студенток 1-го курсу Факультету музичного мистецтва, з отриманням високої нагороди – Лауреатів І-ої премії одразу в двох номінаціях: «Інструменталісти-вокалісти» та «Ансамблі»!

Наші талановиті студентки здобули перемоги на Всеукраїнськорму фестивалі – конкурсі талановитої молоді «Срібне сяйво – 2019», що минулими вихідними відбулося у м. Нетишин, що на Хмельниччині. Вітаємо студенток і їх зіркового викладача – заслуженого артиста України Тараса Яницького!

А також вітаємо студента Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва з Святослава Грицака з найвищою нагородою конкурсу – Гран-Прі! Святослав впевнено крокує до своєї мети – навчатися у Київському національному університеті культури і мистецтв! Нещодавно він став переможцем конкурсу «Талановитим вхід без черги» і виграв можливість навчатися на ФММ КНУКіМ за кошти університету! А тпере – нова перемога!

Дорогі наші молоді банджуристи! Щиро радіємо за ваші перемоги! Бажаємо не спинятися на досягнутому і надалі наполегливо займатися та розвивати свої здібності!!!