Факультет музичного мистецтва

      ​​

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ – БАНДУРИСТІВ!

Вітаємо наших талановитих студенток Світлану Вербещук та Ольгу Вербещук – студенток 1-го курсу Факультету музичного мистецтва, з отриманням високої нагороди – Лауреатів І-ої премії одразу в двох номінаціях: «Інструменталісти-вокалісти» та «Ансамблі»!

Наші талановиті студентки здобули перемоги на Всеукраїнськорму фестивалі – конкурсі талановитої молоді «Срібне сяйво – 2019», що минулими вихідними відбулося у м. Нетишин, що на Хмельниччині. Вітаємо студенток і їх зіркового викладача – заслуженого артиста України Тараса Яницького!

А також вітаємо студента Стрітівського педагогічного коледжу кобзарського мистецтва з Святослава Грицака з найвищою нагородою конкурсу – Гран-Прі! Святослав впевнено крокує до своєї мети – навчатися у Київському національному університеті культури і мистецтв! Нещодавно він став переможцем конкурсу «Талановитим вхід без черги» і виграв можливість навчатися на ФММ КНУКіМ за кошти університету! А тпере – нова перемога!

Дорогі наші молоді банджуристи! Щиро радіємо за ваші перемоги! Бажаємо не спинятися на досягнутому і надалі наполегливо займатися та розвивати свої здібності!!!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​