Факультет музичного мистецтва

      ​​

ХОР «ANIMA» НА ФЕСТИВАЛІ ІМ. А. АВДІЄВСЬКОГО

Минулими вихідними днями на території Культурно–мистецького комплексу «Співоче поле» в рамках святкування Дня Києва відбувся Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва «Пісня над Дніпром» імені А. Авдієвського. У Фестивалі взяли участь 33 профільні та аматорські хорові колективи України з академічною та народною манерою співу без вікових обмежень.

Понад вісім годин насолоди хоровим звучанням, показ автентичних українських костюмів з представлених регіонів, пісенний інтерактив (співали хором усі глядачі), виставка образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва з майстер-класами! Академічний хор «ANIMA» (художній керівник і головний диригент – заслужена артистка України професор Наталія Кречко) став родзинкою свята, виконавши кілька творів в обробці М. Кречка, супроводжуючи яскравий дівочий і юнацький спів цікавими хореографічними знахідками.

Україна завжди славилася гуртовим співом, і він є одним із найпоширеніших жанрів, українська пісня передає всю історію, все життя нації, цей фестиваль є «святом душі», і колективи з радістю приїхали з 12 регіонів нашої держави! Місія Фестивалю – об’єднати, зібрати людей, громаду на Співочому полі, надихнути, щоб вони послухали та відчули єдність, яка є основою хорового мистецтва, і вона здійснена!

Тисячі глядачів, що були присутніми на Співочому полі, іноді навіть встаючи дарували бурхливі оплески, свою шану, повагу та любов до хорового мистецтва!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​