Факультет музичного мистецтва

      ​​

ВІДКРИТІ ЛЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ФММ КНУКІМ

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ розпочався марафон відкритих занять викладачів, що беруть участь у конкурсі на заміщення вакантних посад. Відкриті заняття – це не лише перевірка знань студентів з певних дисциплін, в першу чергу – це звіт викладача з володіння викладацькою майстерністю, методикою подання теоретичного і практичного матеріалу, володіння методиками комунікації, ґрунтовного знання навчального матеріалу, а також неабияких артистичних здібностей.

Вже відбулося відкрите заняття у кандидата педагогічних наук, доцента Лариси Вікторівни Остапенко (дисципліна «Основи вокально-хорової техніки», бакалавратура, ІІ курс, спеціалізація «академічне хорове мистецтво»). Присутні на занятті колеги Лариси Вікторівни відмітили її надзвичайні комунікативні здібності і вільне володіння методикою викладання дисципліни. Студенти були активними, брали яскраву участь у парі.

Відкриту лекцію також провела заслужена артистка України, доцент Інеш Осербаївна Кдирова (дисципліна «Сучасні тенденції у музичному мистецтві України», магістратура). Своє заняття викладач присвятила темі авангарду у сучасній українській музиці, виклад теоретичного матеріалу супроводжувався прослуховуванням аудіозразків українських композиторів авангардної течії. Комісія, присутня на відкритому занятті, відзначила актуальність теми і залучення до проведення лекції новітніх технологій.

ІІІ курс спеціалізації «академічне хорове мистецтво» прослухав відкриту лекцію з дисципліни «Методика роботи з хором / вокальним ансамблем» заслуженої артистки України, доцента Наталія Михайлівни Кречко. Комісія відзначила ґрунтовне занурення у матеріал, практичне його значення для студентів і вільну комунікацію викладача і студентів.

Марафон відкритих лекцій викладачів ФММ КНУКіМ триває. Чекайте на нові матеріали і фотозвіти!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​