ПЕРЕМОГА НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ!

На факультету музичного мистецтва КНУКіМ – чергова перемога! На УІ-му Всеукраїнському конкурсі виконавців на сопілці та цимбалах «Волинська гуковиця» у м. Луцьк володарем Гран-Прі став студент 3-го курсу ФММ КНУКіМ Тарас Білінець!

Тарас вразив шановне журі своєю виконавською майстерністю і надзвичайними технічними здібностями гри на сопілці, рівних йому (а конкурсантів було понад 20!) не було, то ж наш тріумфатор був визнаний найкращим!

Вітаємо Тараса Білінця із новим щаблем і новими здобутками у творчості! Вітаємо викладача Тараса – відомого українського музиканта Олеся Журавчака – це ваша спільна перемога!