ВІДКРИТІ ЛЕКЦІЇ: ДЕНЬ ДРУГИЙ

На ФММ КНУКіМ триває марафон відкритих лекцій викладачів факультету. 29.05.19 р. свою викладацьку майстерність демонстрували заслужений працівник культури України доцент Іван Сінельніков (дисципліна «Фольклорний ансамбль») і заслужена артистка України старший викладач Олена Гончарук (дисципліна «Фах (вокал)»).

Іван Григорович Сінельніков провів цікаве заняття з використанням різних методик розспівок фольклорного ансамблю та опанування багатоголосної різнорегіональної української лірики.

Олена Миколаївна Гончарук провела заняття з вокалу з урахуванням рівня розвитку індивідуальних вокальних особливостей студентів, а також з огляду на репертуар, що засвоюється студентом під керівництвом фахового викладача.

30.05.19 р. відбулася відкрита лекція кандидата історичних наук доцента Ольги Поріцької (дисципліна «Українська етнографія»). Тема лекції «Українська демонологія» була цікавою, викладач провів історичні паралелі етнографічного матеріалу із сьогоденням, навів приклади із класичної української літератури і дослідницьких етнографічних експедиційних матеріалів.

Методична комісія від факультету, що була на відкритих заняттях колег, засвідчила високий рівень володіння навчальним матеріалом і викладацької майстерності! Марафон відкритих занять на ФММ КНУкіМ триває.