ВІДКРИТІ ЛЕКЦІЇ: ДЕНЬ ТРЕТІЙ

На ФММ КНУКіМ триває тиждень відкритих лекцій викладачів факультету. 30 травня свою викладацьку майстерність демонстрували кандидат мистецтвознавства доцент Маргарита Скаженик (дисципліна «Аналіз народно-музичного твору») і заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор Надія Брояко (дисципліна «Фах (бандура)»).

Маргарита Вікторівна Скаженик провела цікаве заняття з використанням різних методик слухового аналізу народно-музичних творів та теоретичного опанування багатоголосної різнорегіональної української лірики.

Надія Богданівна Брояко провела заняття із студентами свого класу з фаху (бандура) з урахуванням рівня розвитку індивідуальних виконавських особливостей студентів, а також з огляду на репертуар, що засвоюється студентом під керівництвом фахового викладач, та виконавських труднощів вокально-інструментальних творів для бандури.

Методична комісія від факультету відзначила високий рівень володіння навчальним матеріалом і викладацької майстерності колег! Тиждень відкритих занять на ФММ КНУКіМ ще триває, слідкуйте за нашими матеріалами.