ВІРЮ В ПРАВДУ, ЗАКЛАДЕНУ В ПІСНЮ…

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ продовжує знайомити вас із нашими зірковими викладачами. Петро Андрійчук – художній керівник заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Дарничанка» Центру художньої та технічної творчості «Печерськ» і народного аматорського хору «Княжа вольниця» села Білогородка Києво-Святошинського району. Професор Київського національного університету культури і мистецтв. Заслужений працівник культури України, кавалер ордена «За заслуги» III ступеня.

Петро Олександрович нещодавно нагороджений орденом Святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня. Особистість надзвичайно багатогранна: музикант (диригент, виконавець на баяні, аранжувальник, композитор), громадський діяч, публіцист, провідний фахівець у галузі українського народно-хорового мистецтва. Інтерв’ю із Петром Олександровичем Андрійчуком читайте за посиланням:

umoloda.kyiv.ua/number/3464/164/133886/?fbclid=IwAR1kpZW6T4qnUVdGXvf63nJzzR0YYZSPCYZsW9x22LBxvFF9hV5sWoPgT-s