Факультет музичного мистецтва

      ​​

«КРАЛИЦЯ» НА ФЕСТИВАЛІ У ЛИТВІ

Мистецькі колективи факультету музичного мистецтва КНУКіМ мають надзвичайно насичений гастрольний графік, ось і зараз фольклористи КНУКіМ – ансамбль «Кралиця» - щойно повернулися із Литви. Там у місті Вільнюс відбувся Міжнародний фольклорний фестиваль «Skamba skamba kankliai. Tarptautinis folkloro festivalis».

Фестиваль у Вільнюсі є досить відомим в Європі фольклорним святом, яке вже традиційно проводиться у столиці Литви наприкінці травня з 1973-го року! Тож цьогоріч європейські фольклористи збиралися вже 46-й раз!

Фестиваль у Вільнюсі традиційно відбувається за підтримки міжнародної організації, яка опікується збереженням нематеріальної культурної спадщини – ЮНЕСКО, усі заходи фестивалю транслюються онллайн у фейсбуці і ютюбі, що дає можливість долучитися до фестивальних подій широкому колу поціновувачів народно-музичного мистецтва.

Фольклорний ансамбль «Кралиця» КНУКіМ і його незмінний керівник – заслужений працівник культури України професор Іван Сінельніков вже давно співпрацюють із міжнародною системою фольклорних фестивалів ЮНЕСКО, фольклористи КНУКіМ є бажаними гостями на поважних європейських фольк-форумах в Словаччині, Німеччині, Польщі, Румунії.

Столиця Литви зустріла фольклористів КНУКіМ сонячною погодою і розмаїттям учасників фестивалю – «Кралиця» працювала на одних фестивальних майданчиках із народними колективами із Греції, Естонії, Італії, Литви, Білорусі, Туви (Росія). 

Фестивальних заходів було багато – це і концерти народної інструментальної музики у Ботанічному саду, і концерти традиційного співу в рамках ночі в музеї техніки, і безліч майстер-класів з традиційних танців, і екскурсії неповторним історичним центром Вільнюсу. Про все розповімо детальніше в наступних матеріалах – зараз – фотоемоції.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​