ВІДКРИТІ ЛЕКЦІЇ: ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

На ФММ КНУКіМ в рамках останнього дня марафону – тижня відкритих лекцій викладачів факультету відбулися відкриті заняття цілої низки науково-педагогічних працівників.

31 травня відбулася відкрита лекція кандидата історичних наук доцента Валентини Сінельнікової (дисципліна «Історія та теорія народно-музичної виконавської традиції», 1-й курс спеціалізації «музичний фольклор»), а також відкриті заняття кандидата мистецтвознавства, доцента Вероніки Тормахової («Аналіз музичного твору», 3-й курс спеціалізації «музичне мистецтво естради») і заслуженого артиста України доцента з/н Валентина Лігуса («Сольно-ансамблевий практикум», 3-й курс спеціалізації «народно-інструментальне мистецтво»).

Методична комісія від факультету вкотре переконалася у високому рівні володіння навчальним матеріалом і викладацької майстерності колег! Студенти активно були задіяними у проведенні відкритих занять, що надзвичайно підвищило рівень співпраці «викладач – студент», а також спонукало і студентів, і викладачів до творчо-методичних пошуків і відкриттів.