ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ: МАРАФОН РОЗПОЧАТО

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ розпочався марафон державної атестації студентів освітньо-кваліфікаційного рівня “Бакалавр”. 4-го червня відбулася перша – теоретична – частина комплексного кваліфікаційного іспиту з фаху – тестування.

Наші випускники успішно відповіли на 50 тестових завдань, в які входили питання з сучасної музики, історії української і зарубіжної музики, методики роботи із творчим колективом, методики викладання фаху.

Вітаємо бакалаврів – випускників напрямів підготовки “народна художня творчість” і “музичне мистецтво”. Віримо, ваша творча і життєва дорога буде довгою і плідною.