КОНЦЕРТ «СТОРІНКАМИ ОПЕР» - 2019

На секції академічного хорового мистецтва ФММ КНУКіМ вже доброю традицією стало завершення навчального року концертом «Сторінками опер». Вже четвертий рік поспіль викладачі та студенти готують уривки з опер та діляться своїми творчими досягненнями.

Цього року концерт пройшов в стінах рідного університету, де студенти яскраво та творчо представили на розгляд слухачів уривки з найвідоміших опер. В програмі прозвучали уривки з опер українських, російських та західноєвропейських композиторів.

Сольні арії із відомих оперних вистав під керівництвом викладачів підготували і виконали: Катерина Черепова, Ісус Чорній, Альона Присяжнюк, Любов Микоць, Андрій Дяченко,Юліана Цулун, Катерина Іващик, Юлія Лиман, Владислав Гловацький, Яна Буланова, Остап Годлевський.

На завершення чудової імпрези прозвучала сцена Ізмаеля з хором з опери «Набуко», соліст - Ярослав Комарніцький, диригувала - Таміла Романенко. А також фінал з опери «Алеко», в якому сольні партії виконали: Земфіра – Анастасія Гутнік, Молодий Циган - Владислав Лозін, Алеко – Олександр Кравчук, Старий Циган - Дмитро Мелещенко, Стара Циганка – Дар’я Безверха; диригувала – Світлана Онищук.

У фіналі концерту також прозвучала сцена «Вальсу в Ларінськом балу» з опери «Євгеній Онегін», солісти: Лєнскій – Владислав Лозін, Онєгін – Олександр Кравчук, Тріфон Петровіч – Владислав Гловацький; диригувала - Юлія Куслива.

Концерт відбувся за активної участі академічного хору «ANIMA» КНУКіМ, головний диригент та художній керівник – Заслужена артистка України, доцент Наталия Кречко; хормейстери – Олена Грицюк та Назар Якобенчук.

Концертмейстерами вечора були – Наталія Комаренко, Ірина Мельниченко, Андрій Бондаренко. Учасники концерту також дякують викладачам Кречко Наталії Михайлівні, Закрасняній Жанні Миколаївні і Нарожній Надії Іванівні за професіоналізм, віру та цінні поради.