Факультет музичного мистецтва

      ​​

МІС І МІСТЕР КНУКІМ – 2019!

У столичному клубі Belétage відбулась головна подія, на яку чекали всі студенти, викладачі, родини учасників конкурсу – «Міс і Містер КНУКіМ - 2019»! Тематикою цьогорічного конкурсу були 4 пори року, де кожен із учасників передав часточку свого тепла у зимовому світі, літню енергію і драйв, весняне натхнення й запал та романтичність осені.

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ за загальноуніверситетському конкурсі представляли: Олександра Яковенко – витончена, весела та неймовірно мелодійна і чарівна; і Іван Маркович – це поєднання стриманості та наполегливості із шаленою енергією – ось головна особливість першокурсника ФММ КНУКіМ.

Оцінювало таланти, рівень підготовки, харизму, наполегливість конкурсантів зіркове журі: Тимур Мірошниченко – український коментатор, журналіст, ведучий «Євробачення-2017»; Вікторія Ягич – фіналістка шоу «Голос країни-2019» команди Потапа; Вікторія Гатчишина – представниця ювелірної компанії ZBIRD та інші. Ведучим унікального шоу був відомий український телеведучий – зірковий викладач КНУКіМ Григорій Решетник.

Учасники мали представити свої таланти у 4-х блоках – презентаційний – інтро; творчий – демонстрація талантів конкурсантів; сексуальний та вечірній. На масштабному конкурсі краси молодь продемонструвала неабияку фізичну підготовку, цілеспрямованість, креативність, запал і нестримне бажання до перемоги.

Кожен виклався по максимуму. Пристрасні та експресивні вони в черговий раз довели, що в Університеті культури навчаються найталановитіші та найперспективніші студенти.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх стали музичні композиції Михайла Поплавського, його хіти – «Юний орел», «Забава» та «Приречений на любов» викликали гучні оплески та вигуки браво.

За результатами балів журі, молодь факультету музичного мистецтва КНУКіМ здобула перемогу в номінаціях: «Міс талант» – Олександра Яковенко; «Містер природність» – Іван Маркович. Вітаємо наших талановитих і чарівних музикантів!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​