Факультет музичного мистецтва

      ​​

ДЖАЗ-БЕНД КНУКіМ У ГОЛЛАНДІЇ: СПОГАДИ

Факультет музичного мистецтва КНУКіМ пропонує пригадати яскраві моменти нещодавнього перебування у Нідерландах джаз-бенду КНУКіМ під керівництвом Григорія Постоя.

Джаз-бенд КНУКіМ створений на початку 2000-х рр. Головна мета оркестру – це поширення в Україні вітчизняної та світової джазової музичної культури. У репертуарі колективу – твори української та світової класики, джазові стандарти, а також музика сучасних композиторів. Колектив є бажаним гостем на творчих заходах КНУКіМ та мистецьких майданах Києва і України.

Одним із цікавих творчих проектів JAZZ–BANDу стала участь у Днях української культури в Нідерландах (2011) в рамках підписання договору про дружбу та співпрацю між Печерським районом м. Києва та м. Хоф Ван Твенте. Співпраця із голландськими партнерами і на цей раз привела джаз-бенд КНУКіМ у вже знайоме місто Хоф Ван Твенте та місто Гоор, де навесні 2019 р. відбувся європейський джазовий фестиваль.

Кнукімівські джазові музиканти взяли участь у кількох великих джазових імпрезах, а також дали власні сольні концерти у культурному центрі Хоф Ван Твенте і на концертному майданчику у центральному парку м. Гоор. Перебування в Голландії було плідним, музично-яскравим і незабутнім.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​