ФОЛЬКЛОРИСТИ КНУКІМ НА “АГРО-2019”

У Києві на території Національного комплексу “Експоцентр України” відбулася XXXI Міжнародна агропромислова виставка “Агро-2019”. Участь у заходах виставки взяли близько 1300 компаній із 15 країн світу.

“Агро-2019” – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем’єрних показів в усіх галузях АПК України. В рамках виставки, окрім традиційної ділової частини, пройшли: “Агро Авто Шоу” – автомобільний фестиваль, експозиція легкових і комерційних авто; “AgroFoodFest” – тематичний фестиваль, експозиція ресторанів і крафтових виробників; український “Ярмарок” товарів народного промислу та “Аукціон племінних тварин”, де кожен охочий отримав можливість взяти участь у відкритих торгах та придбати тварин рідкісних порід.

Цікавий масштабний сільськогосподарський захід не зміг відбутися без участі музикантів КНУКіМ – активними учасниками українського “Ярмарку” товарів народного промислу стали студенти – фольклористи факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Учасники кнукімівського фольклорного ансамблю “Кралиця” охоче співали для гостей виставки, запрошували до традиційних танців, дарували усім гостям гарний настрій і щиру українську пісню. Поруч із ярмарковим павільйоном, де співали краличани, завжди було багато відвідувачів та іноземців.

Два дні роботи виставки промайнули, як одна мить. Приємно, що фольклористів КНУКіМ вже вдруге запрошують на такі імпрези. Сподіваємося на подальшу співпрацю.