ЗІРКОВІ СТУДЕНТИ: НАЇНА ДОРОШЕНКО

Факультет музичного мистецтва продовжує знайомити вас із нашими зірковими студентами та їх творчими досягненнями. "Я нікого ще так не любила..." – співає студентка 4-го курсу, цьогорічна випускниця – бандуристка Наїна Дорошенко. "Дякую Мар'яну Гаденко за таку круту пісню! Для мене велика честь співати Ваші пісні і бути у творчій команді Народного артиста України! " – пише на своїй сторінці у Фейсбуці Наїна.

Усім приємного перегляду! Отже, прем'єра пісні "Я нікого ще так не любила". Музика Народного артиста України Мар'яна Гаденка, виконує Наїна Дорошенко, телезапис здійснено на Х-му всеукраїнському конкурсі пісні "Рідна мати моя".