ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ: НАРОДНІ ВОКАЛІСТИ

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ триває марафон державної атестації студентів – бакалаврів. Вокалісти секції «народнопісенне мистецтво» складали свій комплексний кваліфікаційний іспит з фаху у концертній залі Національного музею книги і друкарства України, що на території Національного заповіднику «Києво-Печерська Лавра».

Під керівництвом фахових викладачів і за допомогою провідних концертмейстерів наші випускники – вокалісти підготували різноманітну програму, в який продемонстрували увесь спектр знань, вмінь і навичок, отриманих під час навчання на бакалавратурі.

Оцінювала вокалістів – народників фахова комісія: народна артистка України професор Поліна Павлюченко, народна артистка України професор Наталія Цюпа, перший заступник декана доцент Тетяна Пістунова, інші фахові викладачі секції народнопісенного мистецтва ФММ КНУКіМ. Присутніми були також родичі і друзі наших випускників, які щиро співпереживали із співаками кожну ноту, кожну фразу пісень, романсів і арій, із яких складалася програма державної атестації.

Голова атестаційної комісії – соліст Національної опери України, народний артист України професор Олександр Гурець у вітальному слові відзначив високий рівень підготовки бакалаврів музичного мистецтва із успішним складанням фахової атестації і побажав довгої і плідної творчої реалізації!