АБІТУРІЄНТИ, НЕ ЧЕКАЙТЕ ЗАВТРА!

Дорогі наші абітурієнти! Факультет музичного мистецтва чекає із нетерпінням зустрічі із вами на творчому конкурсі! Нагадуємо, цього року він буде відбуватися у два тури, вам потрібно приїхати у будь-який день з 1-го по 12-те липня! Програма творчого конкурсу – 2019 – за посиланням: http://knukim.edu.ua/abituriyentu/programa-tvorchogo-konkursu/.

Не затягуйте зустріч із нами, не чекайте завтра, як це робила головна героїня знаменитого кінофільму 1960-х рр. «Приходьте завтра» Фрося Бурлакова! До речі, перегляньте епізод, в якому Фрося складає свій творчий конкурс: багато хто із сьогоднішніх студентів і випускників – музикантів КНУКіМ саме так виглядав на своєму творчому вступному змаганні! А сьогодні – вони зірки! Хочеш стати зіркою – вступай на факультет музичного мистецтва КНУКіМ!