ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ: ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ

Вже тиждень на факультеті музичного мистецтва триває державна атестація цьогорічних випускників – бакалаврів. Свій фаховий іспит вже склали студенти секції «духові та ударні інструменти», які демонстрували свої державні програми на здобуття кваліфікації «бакалавр музичного мистецтва» і «бакалавр народної художньої творчості».

Гру на інструментах майбутніх бакалаврів оцінювала фахова комісія, у складі якої працювали: перший заступник декана ФММ доцент Тетяна Пістунова, завідувач секції духових та ударних інструментів кафедри музичного мистецтва Володимир Романовський, а також фахові викладачі – заслужені артисти України доценти Віктор Давиденко, Петро Заболотний, Валерій Турбовський та інші.

Відзначимо роботу провідного концертмейстера Елли Афанасьєвої – саме за її допомоги відбулися усі кваліфікаційні виступи наших випускників – духовиків. Усі вони впоралися із поставленими перед ними завданнями, фахово і майстерно зігравши свої музичні композиції. Вітаємо наших бакалаврів – володарів труб, кларнетів, валторн, туб і саксофонів, і чекаємо вас на вступ у магістратуру!