ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ: ДИРИГУЮТЬ БАНДУРИСТИ

В рамках державної атестації на здобуття кваліфікації «бакалавр музичного мистецтва» на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбувся додатковий державний іспит для бандуристів «Диригування (за вибором студента)». Його успішне складання дозволило нашим бандуристам отримати додатковий пункт у професійні права – кваліфікацію «диригент».

Державна атестаційна комісія у складі: перший заступник декана ФММ доцент Тетяна Пістунова, завідувач секції бандури та інструментального мистецтва – кандидат мистецтвознавства доцент Вероніка Дорофєєва, художній керівник і головний диригент капели бандуристів КНУКіМ – заслужений артист України доцент Андрій Іваниш, головний хормейстер капели бандуристів КНУКіМ – заслужений діяч мистецтв України доцент Володимир Курач, народний артист України професор Володимир Єсипок і кандидат мистецтвознавства Ігор Тилик, - відзначила наполегливість бакалаврів – бандуристів у досягненні мети, а також подякувала фаховим викладачам – диригентам за підготовку гідних учнів. Вітаємо!