«КРАЛИЦЯ» У ЛИТВІ: ВІДЕОСПОГАДИ

Відомий далеко за межами України фольклорний ансамбль «Кралиця» Факультету музичного мистецтва КНУКіМ вкотре повернувся із закордонних гастролей. На цей раз творчий колектив фольклористів ФММ КНУКіМ на чолі із заслуженим працівником культури України професором Іваном Сінельніковим побував на Міжнародному фольклорному фестивалі «Skamba skamba kankliai. Tarptautinis folkloro festivalis» у Вільнюсі.

Литовський фест є досить відомим в Європі фольклорним святом, яке вже традиційно проводиться наприкінці травня з 1973-го року! Тож цьогоріч європейські фольклористи, серед яких і «Кралиця», збиралися вже 46-ий раз!

Фестиваль відбувається під егідою ЮНЕСКО – міжнародної організації, що опікується збереженням нематеріальної культурної спадщини людства, тож фестивальні заходи мають пряме транслювання на ютубканалі фестивалю.

Пропонуємо вам до перегляду один із виступів фольклористів КНУКіМ на фестивалі «Skamba skamba kankliai. Tarptautinis folkloro festivalis» у Вільнюсі!