Факультет музичного мистецтва

      ​​

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ: ДЖАЗОВІ ІНСТРУМЕНТИ

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбувся комплексний кваліфікаційний іспит з фаху студентів – випускників секції «музичне мистецтво естради» - майбутніх бакалаврів музичного мистецтва і бакалаврів народної художньої творчості.

Державну атестацію випускників – джазистів оцінувала фахова комісія, членами якої були: перший заступник декана ФММ доцент Тетяна Пістунова, завідувач секції бандури та інструментального мистецтва – кандидат мистецтвознавства доцент Вероніка Дорофєєва, а також відомі українські джазові музиканти – художній керівник і головний диригент джаз-бенду КНУКіМ Григорій Постой, відомий український тромбоніст Олексій Сагітов, заслужений артист України – відомий український бас-гітарист Ігор Закус та інші.

Джаз – це музика свободи та імпровізації, польоту фантазії та світла. Так його і подали на своїй державній атестації наші випускники – джазисти: їх саксофони, тромбони, труби, гітари, бас-гітари та ударні інструменти звучали, як сольно, так і у ансамблях, творчо, імпровізаційно, емоційно, настрій – святковий і урочистий – надав усьому державному іспиту незабутньої атмосфери!

Вітаємо наших випускників – бакалаврів – джазистів і чекаємо вас, наші талановиті хлопці, у приймальній комісії ФММ КНУКіМ на вступ у магістратуру!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​