ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ: ДЖАЗОВІ ІНСТРУМЕНТИ

На факультеті музичного мистецтва КНУКіМ відбувся комплексний кваліфікаційний іспит з фаху студентів – випускників секції «музичне мистецтво естради» - майбутніх бакалаврів музичного мистецтва і бакалаврів народної художньої творчості.

Державну атестацію випускників – джазистів оцінувала фахова комісія, членами якої були: перший заступник декана ФММ доцент Тетяна Пістунова, завідувач секції бандури та інструментального мистецтва – кандидат мистецтвознавства доцент Вероніка Дорофєєва, а також відомі українські джазові музиканти – художній керівник і головний диригент джаз-бенду КНУКіМ Григорій Постой, відомий український тромбоніст Олексій Сагітов, заслужений артист України – відомий український бас-гітарист Ігор Закус та інші.

Джаз – це музика свободи та імпровізації, польоту фантазії та світла. Так його і подали на своїй державній атестації наші випускники – джазисти: їх саксофони, тромбони, труби, гітари, бас-гітари та ударні інструменти звучали, як сольно, так і у ансамблях, творчо, імпровізаційно, емоційно, настрій – святковий і урочистий – надав усьому державному іспиту незабутньої атмосфери!

Вітаємо наших випускників – бакалаврів – джазистів і чекаємо вас, наші талановиті хлопці, у приймальній комісії ФММ КНУКіМ на вступ у магістратуру!