Факультет музичного мистецтва

      ​​

АРНОЛЬД ШВАРЦЕНЕГГЕР ЗАПИСАВ ПІСНЮ

Факультет музичного мистецтва продовжує знайомити вас із цікавими фактами про музику. Голлівудський актор та екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер не припиняє дивувати прихильників: днями у мережі з'явилось відео, на якому він зачитав реп.

Композицію актор записав спільно з австрійським співаком Андреасом Габальєро. Прем'єра кліпу "Pump It Up" відбулась на YouTube-каналі артиста та була своєрідною рекламою до нової частини кінострічки "Термінатор", яка вийде на екрани у жовтні 2019 року (вже чекаємо із нетерпінням!). У треку йдеться про життя і найбільші досягнення у творчості Арнольда Шварценеггера. На прикладі актора автори пісні прагнули показати слухачам, що ніколи не варто здаватись, а натомість впевнено йти до мети. Мотиваційний елемент знайшов місце і в кліпі: Арнольд Шварценеггер постав на архівних кадрах та показав, що і в 71 насолоджується життям, займається спортом і продовжує досягати нові висоти.

Несподіваний ролик приголомшив прихильників актора. Ніхто з прихильників Арнольда Шварценеггера й припустити не міг, що їхній кумир з легкістю зачитає реп. І, звичайно, голлівудський "Термінатор" повторив у своїй пісні легендарні фрази з фільму: "Hasta la vista, baby" і "I will be back".

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​