АРНОЛЬД ШВАРЦЕНЕГГЕР ЗАПИСАВ ПІСНЮ

Факультет музичного мистецтва продовжує знайомити вас із цікавими фактами про музику. Голлівудський актор та екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер не припиняє дивувати прихильників: днями у мережі з'явилось відео, на якому він зачитав реп.

Композицію актор записав спільно з австрійським співаком Андреасом Габальєро. Прем'єра кліпу "Pump It Up" відбулась на YouTube-каналі артиста та була своєрідною рекламою до нової частини кінострічки "Термінатор", яка вийде на екрани у жовтні 2019 року (вже чекаємо із нетерпінням!). У треку йдеться про життя і найбільші досягнення у творчості Арнольда Шварценеггера. На прикладі актора автори пісні прагнули показати слухачам, що ніколи не варто здаватись, а натомість впевнено йти до мети. Мотиваційний елемент знайшов місце і в кліпі: Арнольд Шварценеггер постав на архівних кадрах та показав, що і в 71 насолоджується життям, займається спортом і продовжує досягати нові висоти.

Несподіваний ролик приголомшив прихильників актора. Ніхто з прихильників Арнольда Шварценеггера й припустити не міг, що їхній кумир з легкістю зачитає реп. І, звичайно, голлівудський "Термінатор" повторив у своїй пісні легендарні фрази з фільму: "Hasta la vista, baby" і "I will be back".