ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦIЯ: АКАДЕМIЧНИЙ ХОР

Естафету державних іспитів на факультеті музичного мистецтва КНУКіМ розпочала секцiя академічного хорового мистецтва. В Київському будинку вчених НАН України відбувся перший день державних іспитів, спеціалізація – сольний спів (академiчне хорове мистецтво).

Рiвень фахових знань, вмiнь i навичок наших вокалiстiв – випускникiв оцiнювала поважна атестацiйна комiсiя. Голова державної комісії – заслужена артистка України, солістка Національного театру опери та балету ім. Т. Г. Шевченка – Ольга Фомічова; члени комісії: заслужена артистка України, доцент Наталія Кречко, викладач Жанна Закрасняна, заступник декана ФММ доцентТетяна Пістунова.

В програмі державного іспиту прозвучали оперні арії, романси українських, російських та західноєвропейських композиторів, обробки українських народних пісень. Концертмейтери – Наталія Комаренко, Андрій Бондаренко.

Ми вітаємо наших випускників з успішною здачею державного іспиту з фаху та бажаємо творчої наснаги, натхнення, нових цікавих мистецьких проектів! Вiримо у вашу щасливу мистецьку майбутню реалiзацiю!

Фото – Юлiя Трач. Автор тексту – Олександр Кравчук.​