ФОЛЬКЛОРИСТИ НА ФЕСТИВАЛI У ТРУСКАВЦI

Cправжня лiтня погода у Трускавці! Сонечко гріє вже наповну, відчувається легкий вітерець, навколо буяють трави, цвітуть квіти, співають пташки! Прихід довгоочікуваного тепла – це завжди хороший настрій та приємні емоції. Тому настав час для організації довгоочікуваного та повноцінного відпочинку тіла і душі. І прекрасним місцем для цього є мальовничий курорт Трускавець!

Влітку курортне містечко перетворюється у справжнє місто фестивалів. Традицiйним для мiста вже став Фестиваль української та польської культури у Трускавці. Упродовж кiлькох днiв фестивалю жителi i гостi Трускавця насолоджуються виступами польських та українських музикантiв, хореографiчних та театральних колективiв, вiдвiдують майстер-класи з традицiйних ремесел та iншi фестивальнi iмпрези.

Цього року мiсто Київ на Фестивалi української та польської культури у Трускавці представляли студенти – фольклористи КНУКIМ – студент першокурсник Iгор Дiденчук, студентка 2-го курсу Юлiя Вiтранюк i третьокурсниця Софiя Рубан.

Нашi студенти гiдно представили рiдний унiверситет i секцiю музичного фольклору факультету музичного мистецтва КНУКIМ, продемонструвавшi пiд час свого фестивального виступу рiзноманiтнiсть та неперевершенiсть української традицiйної музики (Iгор Дiденчук – сопiлка, най) та українських народних пiсень (сольно, дуети, трiо). Трускавець став для наших студентiв ще одним рiдним фестивальним фольклорним майданчиком!

Зауважимо, що проведення фестивалів культури європейських країн в містах нашої країни є вагомим елементом інтеграції. Вони сприяють налагодженню дружніх та партнерських відносин між Україною та Європою. Приємно, що студенти КНУКIМ беруть у цьому процесi активну участь!