Факультет музичного мистецтва

      ​​

ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦIЯ: БАНДУРИСТИ (ФАХ)

«4 роки - як одна мить... Дуже швидко промайнули ці роки і мені водночас радісно і сумно. Сьогодні здала останній державний іспит з фаху! Дякую усім викладачам і кафедрі музичного мистецтва за постійну підтримку і поради, які виховували нас протягом цих років і підготували до дорослого життя!»

«Щиро вдячна своїм друзям і рідним, які підтримували мене у ці важкі тижні заліків і держіспитів! Я дуже радію тому, що навчалася саме в Університеті Культури і Мистецтв, у найзірковішому і найбогемнішому університеті країни!»

Так свої емоцiї описала у Фейсбуцi Наїна Дорошенко – цьогорiчна випускниця – бандуристка. Вона та її одногрупники – Дмитро Романчук, Олена Федунiв, Лiлiя Поленчук, Марiя Вийталюк та iншi – успiшно склали свою державну атестацiю з фаху на здобуття ОКР «Бакалавр».

Фахова комiсiя на чолi з народним артисом України, профессором, головою Нацiональної Спiлки кобзарiв України Володимиром Єсипком i профессором, кандидатом мистецтвознавства, заслуженим дiячем мистецтв України Надiєю Брояко високо оцiнила програми державного iспиту з фаху наших цьогорiчних бакалаврiв – усi вони отримали високу оцiнку своїм вмiнням, знанням i навичкам.

В добру путь, нашi талановитi випускники! Несiть свiтом наше нацiональне надбання – бандуру i не забувайте рiдний унiверситет!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​