ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦIЯ: НАРОДНИЙ СПIВ

На факультетi музичного мистецтва триває марафон державних iспитiв з фаху для цьогорiчних випускникiв – бакалаврiв. У концертнiй залi Таврiйського Нацiонального унiверситету свою державну атестацiю склали майбутнi народнi вокалiсти – бакалаври народної художньої творчостi.

Фахова комiсiя на чолi iз професором Iнституту фiлологiї КНУ iм. Т. Шевченка, заслуженим працiвником культури України, вiдомим українським диригентом Iваном Павленком була захоплена майстернiстю наших вокалiстiв – народникiв, якi пiдготували рiзноманiтнi фаховi програми пiд керiвництвом викладачiв з фаху, зокрема – Тетяни Шнуренко. Саме вона цього року випускає курс спiвакiв – бакалаврiв народної художньої творчостi.

Нашi любi випускники! Нехай вашi голоси летять широкими степами та високими горами нашої рiдної неньки – України, прославляючи Батькiвщину i наш рiдний унiверситет культури! Чекаємо на вас в приймальнiй комiсiї на магiстратуру!