Факультет музичного мистецтва

      ​​

ДЕРЖАВНI IСПИТИ: АКАДЕМХОР, ЕМОЦIЇ

Пройшли вже кiлька етапiв державної атестацiї випускникiв – бакалаврiв спецiалiзацiї «академiчне хорове мистецтво». Щирими i радiсними є емоцiї i випускникiв, i викладачiв!

«Ну що ж! Промайнули 4 роки навчання непомітно! Хочеться ще хоча б рік побути студентом. Я дуже хочу подякувати всім хто мене підтримував, а саме: моїм любимим одногрупникам», - пише у Фейсбуцi Настя Гутник.

Продовжуємо пряму мову: «Ви всі молодці і самі найкращі! Дякую хору, який старався і спільними зусиллями у нас все вийшло, Наталії Михайлівні Кречко за те, що вона завжди вірить в нас і підтримує нас і всі наші ідеї, які б вони не були!»

«Дякую Олені Юріївні Грицюк – вона навчила мене диригувати, і саме сьогодні, коли диригувала хором, я відчула себе справжнім диригентом (відчула всю енергію і просто кайфувала); дякую нашим концертмейстерам, які завжди приїжджали раніше, щоб хоча б пару разів з нами пройти твори (і переживали за нас не менше ніж ми самі)!!!! Дякую моїм батькам, що вони мене підтримали у виборі професії і за їхню підтримку!» - пише Настя Гутник.

Щиро вiтаємо наших академiстiв – бакалаврiв! Ви пiдтвердили високий рiвень пiдготовки музикантiв в КНУКiМ (що демонструють нашi вiдеоуривки), широкої мистецької дороги вам, дорогi нашi бакалаври!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​