ДЕРЖАВНI IСПИТИ: АКАДЕМХОР, ЕМОЦIЇ

Пройшли вже кiлька етапiв державної атестацiї випускникiв – бакалаврiв спецiалiзацiї «академiчне хорове мистецтво». Щирими i радiсними є емоцiї i випускникiв, i викладачiв!

«Ну що ж! Промайнули 4 роки навчання непомітно! Хочеться ще хоча б рік побути студентом. Я дуже хочу подякувати всім хто мене підтримував, а саме: моїм любимим одногрупникам», - пише у Фейсбуцi Настя Гутник.

Продовжуємо пряму мову: «Ви всі молодці і самі найкращі! Дякую хору, який старався і спільними зусиллями у нас все вийшло, Наталії Михайлівні Кречко за те, що вона завжди вірить в нас і підтримує нас і всі наші ідеї, які б вони не були!»

«Дякую Олені Юріївні Грицюк – вона навчила мене диригувати, і саме сьогодні, коли диригувала хором, я відчула себе справжнім диригентом (відчула всю енергію і просто кайфувала); дякую нашим концертмейстерам, які завжди приїжджали раніше, щоб хоча б пару разів з нами пройти твори (і переживали за нас не менше ніж ми самі)!!!! Дякую моїм батькам, що вони мене підтримали у виборі професії і за їхню підтримку!» - пише Настя Гутник.

Щиро вiтаємо наших академiстiв – бакалаврiв! Ви пiдтвердили високий рiвень пiдготовки музикантiв в КНУКiМ (що демонструють нашi вiдеоуривки), широкої мистецької дороги вам, дорогi нашi бакалаври!