Факультет музичного мистецтва

      ​​

БОЖЕНА МАСЛЯК НА ЕТНОФЕСТИВАЛI

Студентка – фольклористка 3-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКiМ Божена Масляк стала учасницею III-го «Етнофестивалю гостинності», який покликаний відроджувати та популяризувати народні звичаї і традиції та активізувати культурно-мистецьке життя Львівщини. Етнофестиваль гостинності було започатковано 2017 року. Цьогоріч він триватиме впродовж дев’ятнадцяти тижнів, даруючи мешканцям різних районів неповторні враження, гарний настрій, можливість поспілкуватися, насолодитися мистецькими барвами української пісні.

Вже на початку червня відбулося п’ять виїздів до районів, зокрема, до Золочівського, Радехівського та iнших. Шість сотень колективів Львівщини, які беруть участь в Етнофестивалі, завітали у кожне село Радехiвського району, щоб нагадати нашим людям, що ми – українці. У самому Радеховi вiдбулося велике свято української пісні, в якому взяли участь хоровi колективи i солiсти, звучали як автентичнi пiснi, так i в сучасних обробках. Наша зiркова студентка Божена, яка є родом з Львiвської областi, не змогла вiдмовити органiзаторам фестивалю, i взяла активну участь у мистецьких фестивальних заходах. Адже музична культура лемкiв i бойкiв – це її рiдна культура! Вiтаємо тебе, наша Божена, i вiримо у твоє зiркове майбутнє!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​