Факультет музичного мистецтва

      ​​

ДЕРЖIСПИТИ: НАРОДНИЙ ХОР (ВИПУСКНИКИ ДЯКУЮТЬ)

Влада Моргун, Фейсбук: «Шановні педагоги! Поліна Павлюченко та Олена Скопцова! Ось і настав цей важливий день для всіх нас – випускний! Викладач торкається до вічності; ніхто не може з точністю сказати, на якому етапі життя закінчується його вплив. Його благородна місія порівнянна з мистецтвом, яке дарує нам, студентам, справжнє натхнення і веде за собою до світла».

«Залишаючи стіни рідного університету, хочу від щирого серця привітати і подякувати нашим талановитим і мудрим наставникам. Ви завжди будете в моєму серці!»

Дорогi нашi красуні – випускниці i красенi – випускники! Як влучно написав хтось iз вас у фейсбуцi: «Ну от і все! Тепер розпочинається зовсім нове життя!» Всього Вам самого найкращого! Шануйте те, що у Вас є! Кохайте те, що Вас оточує! Не забувайте ваших вчiтелiв! У добру путь!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​