ДЕРЖIСПИТИ: НАРОДНИЙ ХОР (ВИПУСКНИКИ ДЯКУЮТЬ)

Влада Моргун, Фейсбук: «Шановні педагоги! Поліна Павлюченко та Олена Скопцова! Ось і настав цей важливий день для всіх нас – випускний! Викладач торкається до вічності; ніхто не може з точністю сказати, на якому етапі життя закінчується його вплив. Його благородна місія порівнянна з мистецтвом, яке дарує нам, студентам, справжнє натхнення і веде за собою до світла».

«Залишаючи стіни рідного університету, хочу від щирого серця привітати і подякувати нашим талановитим і мудрим наставникам. Ви завжди будете в моєму серці!»

Дорогi нашi красуні – випускниці i красенi – випускники! Як влучно написав хтось iз вас у фейсбуцi: «Ну от і все! Тепер розпочинається зовсім нове життя!» Всього Вам самого найкращого! Шануйте те, що у Вас є! Кохайте те, що Вас оточує! Не забувайте ваших вчiтелiв! У добру путь!