ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ: АКАДЕМХОР /ВІДГОМІН/

В концертній залі Таврійського національного університету ім В. Вернадського відбувся концерт – іспит студентів 4 курсу секції академічного хорового мистецтва. Голова комісії Народна артистка України, лауреат премії ім. Т. Г. Шевченка, композитор – Леся Василівна Дичко; члени комісії Заслужена артистка України – Наталія Михайлівна Кречко та заступник декана – Тетяна Василівна Пістунова.

Для отримання кваліфікації «Соліст хору, ансамблю» на початку іспиту виступила Романенко Таміла (клас викладачів: заслуженої артистки України, доцента – Наталії Кречко та заслуженої артистки України – Оксани Дондик) та виконала арію Ольги з опери П. І. Чайковського «Евгений Онегин» та старовинну арію Дж. Мартіні «Piacer d`amour».

З великою цікавістю глядачі сприйняли вокальний ансамбль «Semplice» під керівництвом Олени Юріївни Грицюк, який виконав твір А. Альворадо «Prende la vela».

На здобуття кваліфікаційного рівня «бакалавр музичного мистецтва» додаткова спеціалізація «керівник хору / вокального ансамблю» за участю Академічного хору студентів КНУКіМ «ANIMA» диригував Комарніцький Ярослав - Антоніо Вівальді «Gloria» № 1, 4, 5. Викладач: Заслужена артистка України, доцент Кречко Наталія Михайлівна, концертмейстер: Бондаренко Андрій Ігорович.

Лозін Владислав продиригував твір українського композитора Ігоря Тилика «Покаянія відкрий мені двері, Життєдавче», який виконав камерний склад хору «ANIMA», викладач: Грицюк Олена Юріївна.

На здобуття кваліфікаційного рівня «бакалавр народно-художньої творчості». диригувала Гутнік Анастасія, додаткова спеціалізація «керівник хору / ансамблю». Прозвучав твір Агнетти Шольц «Kyrie», «Gloria» у виконанні камерного жіночого складу хору «ANIMA», викладач: Грицюк Олена Юріївна, концертмейстер: Сліпченко Оксана Сергіївна.

На здобуття кваліфікації «керівник хору» Романенко Таміла (клас викладачів: заслуженої артистки України, доцента – Наталії Кречко та заслуженої артистки України – Оксани Дондик) продиригувала сцену Левітів з опери Дж. Верді «Набукко» (чоловічий хор), соліст - Ярослав Комарніцький, та твір Б. Лятошинського «Із-за гаю сонце сходить» (камерний склад).

На здобуття кваліфікаційного рівня «бакалавр музичного мистецтва» диригували концертною програмою за участі Академічного хору студентів КНУКіМ «ANIMA»: Трач Юлія – Ігор Шамо «Час пливе, час минає» з хорової опери «Ятранські Ігри», соліст Владислав Гловацький, Георг Фрідріх Гендель ораторія «Dixit Dominus» № 1 «Dixit Dominus», солісти: Лідія Баранова, Павленко Роман, Комарніцький Ярослав. Викладач: кандидат мистецтвознавства Тилик Ігор Володимирович. Концертмейстер: Бондаренко Андрій Ігорович.

Також диригувала Онищук Світлана - Ромуальд Твардовський «Благослови, Душе моя, Господа», Сергей Рахманінов Фінал з опери «Алеко» солісти: Земфіра - Анастасія Гутнік, Молодий Циган – Владислав Лозін, Алеко – Олександр Кравчук, Старий Циган – Дмитро Мелещенко, Стара Циганка – Дар’я Безверха, викладач: Кандидат педагогічних наук, доцент Нарожна Надія Іванівна. Концертмейстер: Бондаренко Андрій Ігорович.

Рибалко Вікторія диригувала українську народну пісню в обробці Олени Токар «Ой чий то кінь стоїть». Солістка Таміла Романенко, Джакомо Россіні «Stabat Mater» № 10, Фінал. Викладачі: Карпінець Андрій Михайлович; кандидат мистецтвознавства Тилик Ігор Володимирович. Концертмейстер: Бондаренко Андрій Ігорович.

Ми бажаємо нашим випускникам щасливої творчої дороги, натхнення та віри у свої сили. А факультет неодмінно чекає вас на вступних іспитах на магістратуру.