ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ: ФОЛЬКЛОРИСТИ

Відбулася державна атестація на здобуття ОС "Бакалавр" студентів спеціалізації "Музичний фольклор" факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

Свої програми на здобуття кваліфікації "Бакалавр музичного мистецтва" за напрямом 6.020204 "Музичне мистецтво" представили:
- Чередниченко Світлана - "Баянно-інструментальний стиль у творчості українських композиторів", клас викладача з ансамблю - заслуженого працівника культури України, доцента - Сінельнікова Івана Григоровича, викладач фаху - заслужений артист України - Валентин Лігус.

А також студенти класу викладача з ансамблю - старшого викладача кафедри музичного мистецтва - Коропніченко Ганни Миколаївни:
- Лобур Дарина - "Обряд випікання короваю (за фольклористичними дослідженнями Рівненського Полісся)";

- Даниленко Ольга - "Передвесільний етап: обряди та пісні Черкащини (за матеріалами дослідження села Мойсівка Драбцівського району)";

- Дунаєва Катерина - "Пісенна традиція Поліського етнокультурного регіону";

- Козинська Маргарита - "Сучасний стан пісенної традиції села Солониця Лубенського району Полтавської області".

Кваліфікацію "Бакалавр народної художньої творчості" за напрямом 6.020104 "Народна художня творчість" захищала Боярська Сніжана - "Обрядовість та пісенний фольклор Київського Полісся".

Голова атестаційної комісії - музикознавець, етномузиколог, етнокультуролог, славістка, доктор мистецтвознавства, професор, член-кореспондент НАН України - Софія Йосипівна Поріцька (Грица) – підкреслила у вітальному слові, що підготовка фахівців – фольклористів є вкрай необхідною сучасній Україні, адже фах фольклориста пов'язаний із збереженням національної ідеї і самосвідомості.

Вітаємо випускників і їх викладачів – відомих українських практиків і теоретиків – фольклористів: заслуженого працівника культури України доцента Івана Сінельнікова, старшого викладача Ганну Коропніченко, кандидатів мистецтвознавства: доцента Маргариту Скаженик і старшого викладача Тетяну Школьну, асистента Олега Коробова, кандидатів історичних наук доцентів Ольгу Поріцьку і Валентину Сінельнікову, - росте гідна вам зміна! В добру путь, наші молоді і талановиті фольклористи!