ПОДЯКА ВІД ВИПУСКНИКА

Ось так швидко пролетіли чотири роки навчання в університеті. За ці роки було все: злети та падіння, захоплення і розчарування, радість та смуток, я вчився вчитися та жити самостійним життям. А саме зараз, вкотре за ці роки, я можу ще раз подякувати тим людям які пройшли зі мною цей період мого професійного становлення та розвитку.

Дорога Наталія Кречко, я все життя буду вдячний Богові за те, що в моєму житті є така людина, як Ви. Справжня, щира, добра, справедлива, мудра, творча, активна, ініціативна, креативна, професійна і це ще не весь список якостей який притаманний вам. Саме Ви невпинно допомагали, навчали, терпіли, підказували та залишилися вірним другом та наставником. Низький уклін Вам за ту роботу, яку ви робите! Успіхи, які я маю за останній час, я завдячую Вам. Але це тільки початок, у нас ще багато роботи.

Олена Грицюк, не описати ту роботу, яку ви зуміли зробити за ці чотири роки. Вже не говорячи про те, що Ви взяли мене до себе взагалі «нулячого» та виховали. Чого вартує тільки витерпіти мій «ангельський характер», та ви не тільки витерпіли, а ще знайшли підхід та повернули все так, щоб мій характер та впертість працювали на мене. Ви завжди були вірним другом, порадником, тою людиною, з якою можна говорити про все на світі.

Оксана Сергіївна – це ще одна людина, яка «терпіла» мене на заняттях з диригування. Я низько кланяюся Вам за ту роботу яку ви робите. Ви робите її щиро та професійно. Я не знаю яку кількість годин ви провели за інструментом, щоб грати мою програму стільки разів, скільки мені треба, це колосальна робота.

Володимир Опенько, дякую Вам за ті роки навчання, які ви були поряд. Завжди допомагали цінною порадою, як в вокалі, так і в житті. Саме ви стояли біля витоків мого становлення і були тим педагогом який формував в мені професіонала. Також хочу висловити подяку нашому з вами концертмейстеру Майї Іваненко, яка тримала мене в чіткому ритмі, метрі та правильному інтонуванні.

Таня Горобець, наша вірна помічниця, чия робота завжди залишалася так би мовити «за кадром», але без неї, як ми вже зрозуміли, за ці півроку, ми не можемо обійтися. Незамінна людина, наш талісман та оберіг кафедри. Дякую Вам за те, що допомагали, підтримували та виручали в різних ситуаціях. До зустрічі в вересні, ми на вас вже зачекалися.

Юлія Сергіївна Лебідь, Вам величезна дяка за таку любов та відданість до своєї роботи, Ви – крута. Я назавжди запам’ятаю імена композиторів малих шкіл ХХ та ХХІ , адже «от побачиш, вони тобі знадобляться». Все з чогось починається, з нетерпінням чекаю на книжку та онлайн-курс.

Semplice – наша маленька родина під керівництвом Олени Грицюк (в народі просто Лєночка або ЮрАвна). Саме разом ми робили великі справи. Дякую за те, що дозволили зруйнувати жіноче царство та внести у ваші партитури басовий ключ.

Академічний хор "ANIMA" КНУКіМ – величезна родина, якій я безмежно вдячний. Я радий, що ці роки я провів разом з Вами. Саме з вами я вчився, помилявся та знову вчився, досягав успіхів та розвивався. Я завжди буду вдячним всім і кожному за ту любов, щирість яку ви випромінюєте та відданість хоровій справі. Дякую за те, що згодились допомогти та достойно витримали весь період підготовки моєї державної програми. Два останні тижні були спекотними і для вас, і для мене, але ми це зробили.

Ну і звичайно дякую моїм одногрупникам, з якими я пліч опліч йшов всі чотири роки в здобутті вищої освіти. Ми сварилися, мирилися, творили та витворяли, але завжди залишалися поряд. Я Вас всіх люблю, ціную та чекаю на магістратурі. Я дякую всім хто був поряд, цей список можна продовжувати вічно, мені завжди є, що сказати. Це тільки перша сходинка, а далі буде…

Автор – випускник – бакалавр

спеціалізації академічне хорове мистецтво