ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ЕЛЕКТРОННИХ КАБІНЕТІВ ВСТУПНИКІВ

Любі наші абітурієнти!

Факультет музичного мистецтва нагадує вам, що 1 липня розпочинається реєстрація особистих електронних кабінетів вступників, які подають заяви в електронній формі. Під час реєстрації вступник зазначає такі дані:

✔ адресу електронної пошти, до якої має доступ (вказана адреса буде логіном для входу до кабінету);

✔ пароль для входу до кабінету;

✔ номер, пін-код та рік отримання сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;

✔ серію та номер документа про повну загальну середню освіту;

✔ середній бал додатка до вказаного документа.