Факультет музичного мистецтва

      ​​

АБІТУРІЄНТУ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ “НАРОДНО-ХОРОВЕ МИСТЕЦТВО”

Хочеш вступати на спеціалізацію “народно-хорового мистецтво” і отримати Кваліфікацію “керівник народного хору”? Пропонуємо ознайомитися із вимогами на два етапи творчого конкурсу:

1 етап. Продиригувати хоровий твір a cappella, демонструючи чітку метричну схему, роботу з різними типами хорової фактури, володіння основними видами ауфтактів та звуковедення, музикальність, розуміння художнього змісту твору та/або проспівати вокальний твір в академічній / народній манері, демонструючи тембральні якості голосу, чистоту інтонування, володіння основами звуковедення, музикальність, розуміння художнього змісту твору. Слуховий аналіз: інтервали (прості та характерні), тризвуки та обернення, септакорди, лади народної музики.

2 етап. Прродиригувати хоровий твір з супроводом, демонструючи розмежування вокально-хорової та оркестрової фактури, мануальне володіння основними штрихами, зміною темпових та метричних характеристик, музикальність та розуміння художнього змісту твору. Виконати на пам’ять на фортепіано хорову партитуру a cappella; виконати в академічній / народній манері вокальний твір під супровід фортепіано / баяна, демонструючи чистоту інтонування, музикальність та основи вокального звуковедення / або проспівати 2 різножанрові та різностильові вокальні твори в академічній / народній манері (інші ніж на І етапі), демонструючи чистоту інтонування, володіння основами звуковедення, музикальність та розуміння художнього змісту твору; надати характеристику проспіваним творам, окреслюючи питання музичної форми, тонального плану та місця музичного твору у творчому спадку композитора. В усній співбесіді висловити власне бачення своєї майбутньої спеціальності та продемонструвати обізнаність у сфері академічного / народного хорового мистецтва. Готуйся та підкорюй серця наших викладачів на творчих іспитах.

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​