АБІТУРІЄНТУ - БАНДУРИСТУ

Хочеш вступати на спеціалізацію “бандура і кобзарське мистецтво” і отримати кваліфікацію “керівник капели бандуристів”? Пропонуємо ознайомитися із вимогами на два етапи творчого конкурсу:

1 етап. Виконати два різнохарактерних вокально-інструментальних твори різних стилів та жанрів у супроводі бандури за вибором абітурієнта: дума, псальма, романс, солоспів, балада, народна пісня, пісенна композиторська творчість, авторська пісня та ін., демонструючи вільне володіння голосом та інструментальним бандурним супроводом, розуміння форми, стилю та жанру виконуваних творів. Слуховий аналіз: інтервали (прості та характерні), тризвуки та обернення, септакорди, лади народної музики.

2 етап. Виконати два різнохарактерних інструментальних твори різних стилів та жанрів оригінального бандурного репертуару та перекладень, демонструючи володіння на належному рівні: звуковидобуванням, штриховою технікою, артикуляцією, акцентуацією, динамічними градаціями, втіливши художній образ виконуваного твору. Продемонструвати технічні навички з диригування, продиригувати один твір за вибором абітурієнта. В усній співбесіді висловити власне бачення своєї майбутньої спеціальності та продемонструвати знання з історії української кобзарсько-бандурної традиції та виконавства. Чекаємо тебе на творчих іспитах! Твоє майбутнє – факультет музичного мистецтва КНУКіМ!