Факультет музичного мистецтва

      ​​

АБІТУРІЄНТУ - БАНДУРИСТУ

Хочеш вступати на спеціалізацію “бандура і кобзарське мистецтво” і отримати кваліфікацію “керівник капели бандуристів”? Пропонуємо ознайомитися із вимогами на два етапи творчого конкурсу:

1 етап. Виконати два різнохарактерних вокально-інструментальних твори різних стилів та жанрів у супроводі бандури за вибором абітурієнта: дума, псальма, романс, солоспів, балада, народна пісня, пісенна композиторська творчість, авторська пісня та ін., демонструючи вільне володіння голосом та інструментальним бандурним супроводом, розуміння форми, стилю та жанру виконуваних творів. Слуховий аналіз: інтервали (прості та характерні), тризвуки та обернення, септакорди, лади народної музики.

2 етап. Виконати два різнохарактерних інструментальних твори різних стилів та жанрів оригінального бандурного репертуару та перекладень, демонструючи володіння на належному рівні: звуковидобуванням, штриховою технікою, артикуляцією, акцентуацією, динамічними градаціями, втіливши художній образ виконуваного твору. Продемонструвати технічні навички з диригування, продиригувати один твір за вибором абітурієнта. В усній співбесіді висловити власне бачення своєї майбутньої спеціальності та продемонструвати знання з історії української кобзарсько-бандурної традиції та виконавства. Чекаємо тебе на творчих іспитах! Твоє майбутнє – факультет музичного мистецтва КНУКіМ!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​