Факультет музичного мистецтва

      ​​

АБІТУРІЄНТУ - ФОЛЬКЛОРИСТУ

Хочеш вступати на спеціалізацію “музичний фольклор” і отримати кваліфікацію “керівник фольклорного ансамблю”? Пропонуємо ознайомитися із вимогами на два етапи творчого конкурсу:

1 етап. Виконати в автентичному варіанті чи обробці 2 народні твори (обов’язково одна пісня a capрella і одна із інструментальним супроводом – для вокалістів-фольклористів / або 2 інструментальні твори – для інструменталістів - фольклористів) різних стилів та жанрів народної музичної творчості за вибором абітурієнта, демонструючи вільне володіння голосом / інструментом. Абітурієнт повинен надати характеристику виконуваних творів, розкриваючи питання художньо-образного змісту, жанрових та стильових особливостей і т. ін. Слуховий аналіз: інтервали (прості та характерні), тризвуки та обернення, септакорди, лади народної музики;

2 етап. Виконати в автентичному варіанті чи обробці 3 народні твори різних стилів та жанрів народної музичної творчості: один твір календарної обрядовості (колядка, щедрівка, веснянка, купальська пісня, петрівка та ін.) та один твір родинної обрядовості (колискова, весільна пісня тощо). Третій твір – лірична пісня за вибором абітурієнта. Для вокалістів – фольклористів обов’язковими для виконання є один твір a capрella. Програма повинна будуватися за принципом контрасту; абітурієнт повинен надати характеристику виконуваних творів, розкриваючи питання художньо-образного змісту, жанрових та стильових особливостей, умов побутування твору і т. ін. В усній співбесіді висловити власне бачення своєї майбутньої спеціальності та продемонструвати знання з української виконавської фольклорної традиції. Нагадуємо – творчі конкурсні випробування – з 1-го по 12-те липня! Чекаємо на вас!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​