ЛІТНЯ СЕСІЯ – 2019 – ФІНІШ!

Наталія Харченко, студентка 3-го курсу, Фейсбук: «Ну що, накінець-то наша найважкіша сесія позаду і можна видохнути и не думати про іспити і заліки. І даааа, група СКМ-66 виходить на фінішну пряму, ми тепер 4-й курс!!! Вітаю нас усех! Вы найкращі! Пишаюся вами!»

Юлія Григорук, студентка 3-го курсу, Фейсбук: «Нарешті свобода! Можливість виспатися, тверезий розум, цікавезні подорожі і мрії, які можна буде втілити до осені. А поки що нехай весь світ зачекає. Завдяки потужній команді ми здолали всі перешкоди (ну майже)... А мене чомусь не полишає почуття дежавю. Можете привітати: це всі, хто вижили до четвертого курсу. Тримайтеся, ще трішечки!»

Божена Масляк, студентка 3-го курсу, Фейсбук: «Це була найважча сесія за три роки навчання! Тепер вже четвертий курс!» Вітаємо вас усіх, наші дорогі студенти, із завершенням літньої сесії! Гарного усім відпочинку! Ваш деканат Факультету музичного мистецтва КНУКіМ.