СВЯТО ІВАНА КУПАЛА

«Сьогодні Купала, а завтра – Івана…» Так співається в одній стародавній українській купальській пісні. Тож, дорогі наші читачі, факультет музичного мистецтва КНУКіМ вітає вас зі святом Івана Купала! З магічним неповторним українським святом, в якому поєдналися стародавні вірування і безмежність поетичної душі нашого народу!

Для вас – наші найщиріші вітання і музичний сюрприз: Частина 1. Нічка-Купалочка; та частина 2. Колесо-Сонце (частини Слов'янського концерту циклу "Пори року" В’ячеслава Самофалова). А також Частина 3. Марена та Купало; Частина 4. Живий вогонь; та Частина 5. Ой на Івана (частини Слов'янського концерту циклу "Пори року" В’ячеслава Самофалова). Виконує Український народний хор ім. С. Павлюченка факультету музичного мистецтва КНУКіМ, художній керівник і головний диригент – кандидат мистецтвознавства професор Олена Скопцова; диригент - народний артист України професор В. Самофалов. Запис з Колонної зали ім. М. Лисенка Національної філармонії України.