Факультет музичного мистецтва

      ​​

«ГОЛОС. ДІТИ», 5-Й СЕЗОН: ПЕРЕМОГА ОЛЕКСАНДРА ЗАЗАРАШВІЛІ

У неділю, 7 липня на телеканалі "1+1" відбувся суперфінал вокального проекту "Голос. Діти", де у прямому ефірі за перемогу боролися шість учасників.  В рамках фіналу шляхом телефонного та SMS-голосування Україна обрала переможцем п'ятого сезону підопічного гурту "Время и Стекло" грузина Олександра Зазарашвілі.

Окрім гордого звання "дитячого голосу країни", найсильніший вокаліст проекту отримав у подарунок подорож на двох до паризького Disneyland. У прямому ефірі Олександр виступив з сольною піснею Once in the Street Ніно Катамадзе, а також разом зі своєю напарницею по команді і зірковими тренерами виконав хіт Скрябіна "Люди, як кораблі". Піснею, яка підкорила українців, та принесла перемогу юному вокалісту стала композиція Селін Діон  All By Myself.

Олександр Зазарашвілі (12 років) – Маленький виконавець із великою мрією. У свої дванадцять Олександр чітко визначився з метою – він хоче стати відомим вокалістом і співати в оперному театрі La Scala. Наразі хлопець живе в невеличкому грузинському поселенні в багатодітній сім’ї. Батьки Олександра виховують двох рідних, а також четверо прийомних дітей, батько та мати яких загинули в автокатастрофі. Олександр – Митець не лише із великим діапазоном і унікальним голосом, але й з надзвичайно щирим серцем!

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
067-466-38-97 - Остапенко Лариса Вікторівна (освітній ступінь "Магістр")​