«ГОЛОС. ДІТИ», 5-Й СЕЗОН: ПЕРЕМОГА ОЛЕКСАНДРА ЗАЗАРАШВІЛІ

У неділю, 7 липня на телеканалі "1+1" відбувся суперфінал вокального проекту "Голос. Діти", де у прямому ефірі за перемогу боролися шість учасників.  В рамках фіналу шляхом телефонного та SMS-голосування Україна обрала переможцем п'ятого сезону підопічного гурту "Время и Стекло" грузина Олександра Зазарашвілі.

Окрім гордого звання "дитячого голосу країни", найсильніший вокаліст проекту отримав у подарунок подорож на двох до паризького Disneyland. У прямому ефірі Олександр виступив з сольною піснею Once in the Street Ніно Катамадзе, а також разом зі своєю напарницею по команді і зірковими тренерами виконав хіт Скрябіна "Люди, як кораблі". Піснею, яка підкорила українців, та принесла перемогу юному вокалісту стала композиція Селін Діон  All By Myself.

Олександр Зазарашвілі (12 років) – Маленький виконавець із великою мрією. У свої дванадцять Олександр чітко визначився з метою – він хоче стати відомим вокалістом і співати в оперному театрі La Scala. Наразі хлопець живе в невеличкому грузинському поселенні в багатодітній сім’ї. Батьки Олександра виховують двох рідних, а також четверо прийомних дітей, батько та мати яких загинули в автокатастрофі. Олександр – Митець не лише із великим діапазоном і унікальним голосом, але й з надзвичайно щирим серцем!