ВІВАТ, БАКАЛАВРИ! ЧЕКАЄМО В МАГІСТРАТУРІ!

Нещодавно у студентів Університету культури відбулась важлива та довгоочікувана подія в їхньому житті. Віднині молодь можна з гордістю назвати фахівцями, які здобули дипломи за першим ступенем вищої освіти, – «Бакалавр».

Не віриться, що ті, хто отримали свої дипломи бакалаврів, зовсім нещодавно вступали в університет, складали, як і цьогорічні вступники, творчі конкурси, виборювали у творчому змаганні право носити горде ім’я «кнукімівець»!

Наші фотоспогади сьогодні – про цьогорічну церемонію вручення дипломів бакалаврам музичного мистецтва – випускникам КНУКіМ – 2019. Довгої і щасливої вам усім, наші любі, мистецької дороги! І чекаємо вас у приймальній комісії ФММ КНУКіМ – на вступ до магістратури! Прийом документів вже розпочато!