12 СЕРПНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МОЛОДІ

denmolodi-01.png - 1.13 MB

12 серпня ООН відзначає Міжнародний день молоді. Вітаємо усіх причетних: студентів, абітурієнтів, цьогорічних вступників і викладачів факультету музичного мистецтва КНУКіМ.

denmolodi-02.jpg - 312.30 KB

Історія: ідея Міжнародного дня молоді була запропонована в 1991 р. молоддю, яка зібралася в Відні (Австрія) на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН. Форум рекомендував, щоб Міжнародний день молоді було оголошено спеціально для збору коштів, просування та підтримки Фонду молоді ООН у партнерстві з молодіжними організаціями. Рішення про оголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді було підтримано на І сесії Світової конференції Міністрів у справах молоді, що проходила в Лісабоні 8 - 12 серпня 1998 р. Ця рекомендація була підтримана у грудні 1999 р. 54-ою сесією Генеральної Асамблеї ООН у резолюції № «A/RES 54/120 I» («Політика та програми, що залучають молодь»), та 12 серпня було оголошено Міжнародним днем молоді.

denmolodi-03.jpeg - 113.00 KB

Конференція рекомендувала організувати інформаційно-пропагандистські заходи на підтримку Дня з метою підвищення інформованості, особливо молоді, про Всесвітню програму дій, що стосуються молоді, до 2000 року і на наступний період, прийняту Асамблеєю в 1995 році. Було висловлено занепокоєння: у той час як молодь складає одну чверть світової робочої сили, на неї припадає половина безробітних. Ринки праці зазнають труднощів із забезпеченням стабільної зайнятості з гарними перспективами для молодих людей, за винятком висококваліфікованих фахівців.

denmolodi-04.jpg - 88.23 KB

Сьогодні у світі налічується майже 3 мільярди жителів у віці до 25 років. Більше півмільярда з них живуть в бідності. Понад 100 мільйонів дітей не відвідують школу. Щодня близько 30 тис. дітей вмирають від убогості. Щодня 7 тис. молодих людей заражаються ВІЛ / СНІДом. Генеральний секретар ООН закликав міжнародне співтовариство визнати взаємозалежність поколінь і вирішувати проблеми різного віку спільно.