Факультет музичного мистецтва

      ​​   

ПЕРШОКУРСНИКУ: ЩО ПОТРІБНО У ГУРТОЖИТКУ

rechiugurt-01.png - 172.92 KB

Відповідаємо на питання кожного, хто вперше буде поселятися у гуртожиток: що ж потрібно у гуртожитку?

1) Посуд (тарілки глибокі та звичайні, ложки, виделки, ножі, сковорідки, каструлі, чашки та стакани, миски, терка, дошка для нарізання, друшляк, заварник для чаю та сахарниця, ємкіості для солі та перцю, відкривашка (для консервів) - можна все /окрім тарілок, чашок, ложок і виделок/ мати по одній одиниці на кімнату, бо у гуртожитку прийнято ходити до гостей зі своїм посудом. P.S. НЕ ОБОВ’ЯЗКОВО БРАТИ 4 ЗАВАРНИКА, 4 ДРУШЛЯКА і т. ін., на перші дні візьміть тільки саме необхідне, а далі - УЗГОДЬТЕ ЦЕ ЗІ СВОЇМИ СУСІДАМИ.

2) Обов’язково мати дві пари капців домашніх: одні – щоб ходити на кухню та у межах блоку, а інші – для душу.

3) Набір для шиття (нитки кількох кольорів, мінімум два – чорні і білі) та запасні ґудзики різних розмірів (так, потрібно відвикати від того, що мама усе може зашити. P.S. В YouTube є відеоуроки по шиттю для чайників).

rechiugurt-02.jpg - 412.56 KB

4) Мінімальний набір медикаментів (хоча б бинти / лейкопластирі, активоване вугілля, перекис водню або йод, і цитрамон, усе інше є в цілодобовій аптеці, яка знаходиться дуже близько до гуртожитку).

5) Набір канцтоварів, починаючи із зошитів, закінчуючи стиплером та клеєм.

6) Набір інструментів (не обов’язково кожному везти по молотку та викрутці, важливо це узгодити; але суперклей, до прикладу, потрібен усім).

7) Набір для ванної / душу (включаючи футляри для мила, зубної щітки).

8) Набір кухонних полотенець та ганчірок (чим більше – тим краще, ще й пакети для сміття ніколи зайвими не бувають). P.S. Бажано дуже часто викидати сміття та прибирати, а то відбудеться неочікуване знайомство з новими неприємними сусідами… А загалом - ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ.

rechiugurt-03.jpg - 44.13 KB

м. Київ, вул. Чигоріна, 20, ауд. 48, Телефон: (044) 284-51-49 (деканат), Електронна пошта: GRUCYNJ@I.UA

Консультуємо абітурієнтів за телефонами:
098-398-20-30 - Сінельнікова Валентина Володимирівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "музичний фольклор")
067-920-65-74 - Скопцова Олена Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (народний хор)")
067-279-73-74 - Кречко Наталія Михайлівна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "диригентсько-хорове мистецтво (академічний хор)")
068-776-07-08 - Дорофєєва Вероніка Юріївна (освітній ступінь "Бакалавр", спеціалізація "бандура і кобзарське мистецтво")
096-391-28-91 - Пістунова Тетяна Василівна (освітній ступінь "Магістр")​