НАШІ КРЕАТИВНІ ВИКЛАДАЧІ: ЮЛІЯ ЛЕБІДЬ

Знайомтеся: кандидат педагогічних наук Юлія Лебідь – основний викладач факультету музичного мистецтва з дисциплін, пов’язаних з історією музики – світової та української. А ще це надзвичайно креативна особистість, яка виховує своїх синочків – Святослава (6 років) та Любомира (4 роки) – використовуючи англійську мову, як рідну. Сьогодні ці діти можуть дати фору багатьом знавцям мови. Переглядаючи інтерв'ю п. Юлії, можемо точно стверджувати, що вивчити мову реально в будь-якому віці, головне бажання. До вашої уваги “English speaking kids | Lia, Sviatoslav, Liubomyr”: