ДІЙОВА ПРАКТИКА МУЗИКАНТІВ КНУКіМ

Знайомтеся: студентка - фольклористка 4-го курсу факультету музичного мистецтва КНУКіМ Божена Масляк. Минулого року вона проходила виробничу практику у театрі пісні “Ладоньки” Центру дитячої та юнацької творчості Києво-Святошинського району.

Практика у нашої студентка була настільки дійовою, що за її результатами Божену було запрошено на роботу викладачем у цей дитячий колектив. Керівник колективу – кандидат педагогічних наук доцент Світлана Садовенко – із задоволенням запропонувала нашій Божені співпрацю, отже – з цього навчального року Божена активно занурилася у вокальну і організаційну творчу роботу із дітьми.

Бажаємо нашій Божені великих творчих здобутків, подолати усі педагогічні і мистецькі вершини і стати справжнім фахівцем – фольклористом, у чому їй допоможе творча робота із дітьми – “ладусями”.