НА ПІКНІК ІЗ НАЙКРАЩИМ КУРАТОРОМ

Літо швидко пролетіло, пройшов вже і перший тиждень нового навчального року. Настав час обмінятися літніми емоціями і враженнями, і найкраще це зробити на пікніку разом із куратором.

Так і зробили студенти 2-го курсу групи ТДН-28: разом із своїм куратором – асистеном Євгенією Дубінченко вирушили у один із наймальовничіших парків столиці – Парк партизанської слави.

Тут і ліс, тут і ставки, тут і різноманітні активності – атракціони, гойдалки, рухливі ігри, мотузковий парк… А ще шашлики, свіже повітря, можливість привітати один одного із початком нового навчального року, а найкращого куратора – із днем народження.

“А свято продовжується... Студенти КНУКіМ – це креативність, талант, сила духу і дружби! P.S. Те саме відчуття, коли ти куратор найкращої групи ТДН-28”, - так подякувала своїм студентам за привітання куратор Євгенія Дубінченко.

Вихідні із куратором – це завжди весело, змістовно, емоційно і смачно! У цьому вкотре переконалися студенти – другокурсники і їх найкращий куратор Євгенія Дубінченко.